PPC specialista, Internetový marketing

Jaroslav Janda

Hradešínská 33
101 00, Praha 10
+420 602 941 546
jarda.x.janda@gmail.com

O mně

Od roku 2004 se aktivně pohybuji v oblasti správy, rozvoje a provozování e-shopů a webů. V roce 2011 jsem si vybral PPC kampaně jako směr, kterým chci dále jít a ve kterém chci být odborníkem. Mám rád, když jsou u práce vidět výsledky a to PPC kampaně umožňují. PPC kampaně nabízejí stále více možností nastavení a cílení na potenciálního klienta a tak se neustále vzdělávám - individuálně, na školeních nebo na různých setkání PPC specialistů
 

Moje záliby

Moji největší zálibou je moje rodina, se kterou trávím většinu volného času. Mám rád sport jako je běh, plavání, kolo, squash, snowboarding a horskou turistiku. 
 

Jak pracuji

Nastavování a správu kampaní pro klienty dělám tak, jako bych si reklamy dělal pro sebe. Hlavní zaměření je na efektivitu kampaní a spokojenost klienta. Při správě kampaní pracuji samostatně a proaktivně. Pokud vidím v kampaních prostor pro zlepšení, tak kampaně upravuji v rámci poplatku za měsíční správu bez případných poplatků za vícepráce.
 

Individuální kvalifikace Google Ads (dříve AdWords)

Dne 28.3.2012 jsem úspěšně složil zkoušky pro globální certifikaci „Certifikovaný partner Google AdWords" jako „  individuální kvalifikace Google AdWords  “.
Status certifikovaného partnera celosvětově prokazuje znalost nejnovějších nástrojů Ads a doporučených postupů pro efektivní správu kampaně Ads.
 

Google Partner

Od února 2022 je nový program Google Partner, kde jsou opět nové a přísnější požadavky na partnery.
 
Staré Logo (2013)
 

V listopadu 2013 Google zrušil veškeré jeho programy pro podporu malých a větších firem a nahradil je jedním programem Google Partner, který si vzal to nejlepší z předchozích programů. Zároveň zpřísnil podmínky pro členství v tomto programu. Jsem rád, že jsem splnil všechny podmínky a tudíž mohu vystupovat jako oficiální Google partner.

Link na můj profil na Google partner
 
Jaroslav Janda - Google Partner
Certifikovaný partner Google AdWords
Certifikovaný partner Google AdWords
 
Dne 16.8.2013 jsem se stal certifikovaným partnerem Google AdWords. Toto byl předchůdce Google Partner.
 
 
Staré logo pro Google partner
Google Partners
 

Seznam - Sklik ověření

 
Od dubna 2019 jsem zařazen na seznam ověřených agentur a freelancerů od Seznamu